עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 


דרמטוסקופ חיצוני תוצרת GIMA איטליה המגדיל 10X
GIMA Dermatoscope- 10X

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ מציעה עבורכם, רופאי העור, רופאי המשפחה ורופאים כלליים, את הדרמטוסקופ המתקדם GIMA-10X . המדובר במיקרוסקופ חדשני, נייד, המיועד לשטח פני העור ואשר מהווה פריצת דרך במימד האבחון של גידולי עור, שומות פיגמנטריות ונגעים פיגמנטריים.
הדרמטוסקופ הנייד מייצר הארת הלוגן של 2.5 וולט לקבלת הצבע האמיתי של הרקמה.
הדרמטוסקופ החדיש מסוגל להגדיל עד פי 10 את הנגע העורי ובכך יאפשר לכם, רופאים יקרים, לאבחן ולהבחין טוב יותר בפרטי הנגע. התוצאה- אבחון קליני מדויק יותר של נגעים פיגמנטריים והעלאת ה"רגישות" לאבחנת סרטן העור.
הדרמטוסקופ GIMA-10X של חברת פי-מדיקל הנו תוצרת איטליה, ומתהדר באישור CE רפואי לשיווק באיחוד האירופי. הדרמטוסקופ עומד בדרישות התקן 93/42/EEC .

ערכת דרמטוסקופ GIMA-10X תאפשר לכם ראייה (ויזואליזציה) טובה יותר של מבנים על פני שטח העור. כמו כן, הדרמטוסקופ יסייע לכם לאבחן ביתר דיוק אחר נגעים באזורים קשים לאבחון כמו מתחת לציפורניים ובכפות הרגליים.

  הדרמטוסקופ שלכם מסופק באריזה מהודרת הכוללת Contact Plate  חלופית, המאפשרת ניקוי באוטוקלב ואשר אינה מכילה לטקס. אנו נספק את הערכה עם הוראות שימוש, בטיחות והפעלה באנגלית, צרפתית, ספרדית , איטלקית ועברית.

 ערכת דרמטוסקופ GIMA-10X מסופקת עם זיז ביטחון להתאמה מושלמת בכדי לחבר את יחידת הראש לידית. כמו כן הערכה מסופקת עם ראוסטט בכדי לכוון את עוצמת האור וכן עדשות של מערכת אופטית מתקדמת להגדלה פי 10 .

  הדרמטוסקופ נייד לחלוטין וזאת תודות למימדיו ובאמצעות הפאוץ של היחידה.

   קל לכוונון ולקבלת פוקוס, כולל טבעת פוקוס גדולה.
 

   ערכת דרמטוסקופ GIMA -10X מורכבת מחומרים חסיני בלאי אשר אינם נוטים להתכלות  -Corrosion Proof  ואשר מתאימים לתנאי הסביבה. בהתחשב בשימוש סביר במכשיר, הדרמטוסקופ אינו דורש אחזקה מיוחדת. ואולם, יש צורך לשמרו במקום סגור ולודאות שהוא מוגן מאבק ולכלוך וזאת כדי להבטיח תנאי היגיינה נאותים.


הצטיידו כעת בדרמטוסקופ אשר יאפשר לכם בדיקה חיצונית טובה יותר לאבחון סרטן העור, מיפוי שומות ומעקב אחריהן, אבחון גידולי עור קטנים ונקודות חן.

התקשרו כעת, מענה מקצועי עבורכם.
 
 
לנוחיותכם, אישור CE רפואי של האיחוד האירופי
 

והוראות שימוש, בטיחות והפעלה במגוון שפות


למידע בדבר מבחר ומגוון ציוד לרופא, מכשור רפואי לרופאים ומרפאות לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים